do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii na produkcji świec zapachowych Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:00

Aktualna możliwość zatrudnienia w fabryce z Tilburga na produkcji świec zapachowych. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji świec zapachowych

Numer referencyjny: KF/PaRT/10/2015/NL

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • wspieranie wszelkich prac na produkcji świec zapachowych
  • kontrolowanie jakości produkcyjnej
  • ustawianie maszyn
  • pakowanie – zdejmowanie z taśmy i paletowanie
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się za pomocą języka angielskiego
  • zmotywowanie do podjęcia pracy produkcyjnej
  • brak problemów z wykonywaniem prac powtarzalnych
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy czasowej
  • wysokie zarobki wypłacanie w terminie
  • zorganizowane zamieszkanie oraz dojazdy w cenie 87 euro za tydzień
  • ubezpieczenie zapewnione do opłacenia w wysokości 76,24 euro na miesiąc
  • wsparcie w organizacji dojazdu do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać do jednego z oddziałów firmy, najbliższego dla Państwa, do wyboru:

[ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24de0k/

ID ogłoszenia: 3265632bc10e8786

ilość wszystkich wyświetleń: 2321, dzisiaj: 1