12,10 € na godz.

Bez języka oferta pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Kampen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kampen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 01:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie na terenie Kampen dla pakowaczy bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kampen.

Wynagrodzenie: 12,10 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował kosmetyki oraz kontrolował ich jakość;
  • zadaniem będzie napełnianie pojemników za pomocą maszyny produkcyjnej;
  • obowiązkiem będzie też dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziany prywatny transport do pracy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę w systemie na dwie zmiany od poniedziałku do piątku;
  • zwrot za dojazd do pracy od 15 km;
  • możliwość zapisania się na kurs języka holenderskiego przy dłuższej współpracy;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostęp do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: katarzyna.skowronska@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-kampen/

ID ogłoszenia: 80262d59a2c1f9a7