do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Holandii, Utrecht przy pakowaniu przekąsek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2015 01:11

Firma z Utrechtu szuka osób do pracy w Holandii przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego dla pakowaczy. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciągłości produkcyjnej donosząc składniki na taśmę. Inne zadania to porządkowanie stanowiska czy zgłaszanie o zaistniałych błędach.

Wymagania:
– zatrudniamy kandydatów znających język angielski bądź holenderski
– doświadczenie produkcyjne przy pakowaniu przekąsek jest obowiązkiem
– umiejętność podejmowania szybkich decyzji
– punktualne stawianie się w pracy
– samodzielność, zaangażowanie
– kandydaci są zobowiązani do przyjazdu własnym autem
– referencje będę punktowanie podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– dobre środowisko pracy
– cotygodniowe wypłaty
– międzynarodowe środowisko pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: marta@veldwerkuitzendbureau.nl z dopiskiem: PRODUKCJA UTRECHT.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-utrecht/

ID ogłoszenia: 455572290404ff9

ilość wszystkich wyświetleń: 3450, dzisiaj: 1