12,84/h € +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:21

Aktualnie szukamy kandydatów także bez znajomości języka na produkcję kanapek w fabryce z Bremy. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników do produkcji dań szybkich kanapek, wrapów
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o czystość na stanowisku, ręczne składanie wrapów, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • schludność i przestrzeganie zasad BHP dotyczących stroju oraz makijażu – totalny zakaz noszenia tipsów, sztucznych włosów, rzęs, mocnego makijażu itp.

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia na dłużej
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • odzież roboczą
  • środki ochronne – w tym rękawiczki, czepek oraz fartuch

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/10/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 2155d875ebf621c8