2250-2750 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 listopada 2020 05:31

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie dokładne szkolenie pracownicze;
  • obowiązki zostaną przydzielone na podstawie braków kadrowych oraz indywidualnych predyspozycji;
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o wysoką jakość i ciągłość procesów produkcyjnych, dostarczaniem surowców, wykonywaniem zadań przy taśmie, a także myciem i konserwowaniem urządzeń oraz obsługiwaniem maszyn itp.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • chęć rozwijania się, uczenia się języka i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary (pokój dwuosobowy) albo 150 € na mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • niemiecką umowę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 4375fa558126b620