1740 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja keczupu od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:07

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji keczupu. Ogłoszenie z Berlina dla par bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia na miejscu gruntowne przeszkolenie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1740 euro brutto miesięcznie
Wakaty: 6

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych sosu barbecue na nowo otwartej linii produkcyjnej
  • przygotowywanie półproduktów
  • przynoszenie z magazynu składników
  • po przeszkleniu obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych artykułów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • zdolność do pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny trwający 3 miesiące
  • pracownicy którzy będą najlepiej wywiązywać się ze zleconych zadań otrzymają możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 200 euro w pokoju jednoosobowym lub w dla par w pokoju dwuosobowym za 300 euro

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja keczupów i sosów, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-keczupu-berlin/

ID ogłoszenia: 74958d6df3a90edb

ilość wszystkich wyświetleń: 2181, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja keczupu od zaraz Berlin”

  1. jestem zainteresowana ,proszę o kontakt

  2. Witam.
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Proszę o kontakt email: akazmierczak84@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam
    Paulina

  3. Krzysztof123 na 5 czerwca 2017 @ 21:54

    Jestesmy z dziewczyna zainteresowani krzysztof.kuty@onet.pl

  4. Krzysztof123 na 5 czerwca 2017 @ 21:55

    zainteresowani krzysztof.kuty@onet.pl

  5. melisa1996 na 23 lipca 2017 @ 18:22

    Jesteśmy razem z chłopakiem zainteresowani praca. Możemy zacząć od zaraz. Numer telefonu 782142282 Pozdrawiam.