1540 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji AGD Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 marca 2016 01:36

Poszukujemy pracowników do fabryki na produkcję przy montażu sprzętu dużego AGD. Niemcy praca od zaraz w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1540 euro brutto miesięcznie, pracownicy ze znajomością języka będą wynagradzani 1730 euro brutto na miesiąc

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe przy produkcji sprzętu dużego AGD – pralek, lodówek, piekarników czy zmywarek
  • praca wykonywana będzie na jednym z etapów produkcyjnych
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zręczność, sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • dobre zdrowie
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • możliwość kontaktu z koordynatorem telefonicznym
  • w cenie 200 euro miesięcznie zorganizowane zamieszkanie
  • pracę zarówno dla kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na produkcji dużego AGD, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 90856f9891a208b0

ilość wszystkich wyświetleń: 924, dzisiaj: 1