2350-2650 brutto €

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 12 marca 2020 02:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz na produkcji dań gotowych w fabryce z Kolonii. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2350 do 2650 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji dań kuchni włoskiej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało obsługiwanie, mycie oraz konserwacja maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów, samodzielne przygotowywanie składników itp.
  • wszelkie zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • uczciwość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie
  • przestrzeganie zasad BHP oraz utrzymywanie porządku na stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • odpłatnie zapewnione zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych 03/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-dan-gotowych-koln/

ID ogłoszenia: 3725e677993e1fe6

ilość wszystkich wyświetleń: 702, dzisiaj: 1