1700 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:27

Oferujemy aktualnie możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie z Berlina aktualne od zaraz przy pakowaniu keczupów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Berlin, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca powtarzalna, wymagająca zwinności
  • obowiązkiem będzie zdejmowanie z linii produkcyjnej keczupów, kontrola jakości i wkładanie ich do pudełek

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobre zdrowie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin na prośbę pracodawcy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zaplecze, pakiet motywacyjne, atrakcyjne dodatki
  • pracę od zaraz
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro + media miesięcznie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • tanie obiady na stołówce zakładowej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: pakowaniekeczupów/05/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 618591b74544a242

4 Odpowiedzi na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów Berlin”

  1. Mechanik123 na 21 maja 2017 @ 01:21

    Witam. Wraz z dziewczyną bylibyśmy zainteresowani praca od zaraz . Prosimy o kontakt na e-mail mateuszkarminski2@gmail.com.

  2. Lukasz0028 na 25 maja 2017 @ 12:10

    Witam . Wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani praca proszę o kontakt na e-mail lukaszmichalkow028@gmail.com

  3. Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt 573097062

  4. jestem zainteresowana proszę o szybki kontakt 605989618 dziekuje i pozdrawiam