12,85 €/h +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 19 marca 2020 03:43

Od zaraz zatrudnienie tymczasowe na pół roku w fabryce z Hamburga przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na czas kontraktu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem pracownika jest przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, etykietowanie, magazynowanie itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak nałogów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do osiągania zamierzonych wyników
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • pracę na pełny etat
  • umowę na 6 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/03/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/tymczasowa-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 245e70ae487446d