1780-1980/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 03:21

Fabryka z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz osoby do pakowania solonych przekąsek. Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz solonych przekąsek

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca w fabryce produkującej słone przekąski – czipsy, krakersy, paluszki
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługą linii produkcyjnej i pakowaniem gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na czas określony
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie za 180 euro miesięcznie w 2-3 osobowym pokojach, lub pokój jednoosobowy do wyłącznej dyspozycji za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 02/Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-luty-2019-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 5945c4d9d042ef95