1780-1980 EUR/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 15 października 2018 01:15

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza solonych przekąsek. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w fabryce z Frankfurtu nad Menem.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: przez pierwsze 3 miesiące 1780 euro brutto miesięcznie a po podpisaniu stałej umowy 1980 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pakowacz solonych przekąsek w fabryce z Frankfurtu nad Menem
  • obowiązkiem będzie dbanie o jakość i ciągłość produkcji a także pakowanie gotowych przekąsek
  • prace głównie wykonywane będą przy linii produkcyjnej po rzetelnym szkoleniu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie zadań
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w sprawdzonej, niemieckiej firmie
  • wysokie zarobki wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – za miejsce w pokoju 2-3 osobowym 180 euro miesięcznie lub w jednoosobowym za 250 euro miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane w odległości ok. 4 km od zakładu pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości mailowej, z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule prosimy wpisać: „Pakowanie przekąsek – 10/Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-przekasek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8635bc3062af1fda