13,20€/h +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy 2020 Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2020 03:09

Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem jako pakowacz słodyczy. Od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu zestawów promocyjnych.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • do zadań należeć będzie również przepakowanie zestawów pozostałych po innych okazjach – Walentynki, dzień babci, Wielkanoc itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną. Wiadomość prosimy przesłać na adres:

  • arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/05/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-lipsk/

ID ogłoszenia: 7045eb14db2e1e11