11,50 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Długość umowy: do końca roku 2016
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 22:25

Oferujemy możliwość zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Wakaty: 3

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pakowanie w ozdobne pakiety słoika kawy oraz kubka z logiem producenta
  • wypracowywanie limitów dziennych

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz i pozostania na miejscu do końca bieżącego roku
  • zdolności manualne
  • dobra sprawność fizyczna
  • nie nadużywanie alkoholu oraz nie palenie w pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność – w zakładzie pracy funkcjonuje system elektronicznego odbijania się, który rejestruje godziny przyjścia i wyjścia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę na czas określony – do końca roku 2016
  • zamieszkanie w dobrych warunkach odpłatnie – do uregulowania miesięcznie jest ok. 150 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: “pakowanie-kawy08/16” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 1757b1c4e920257

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Witam, czy praca będzie również możliwa od stycznia lub lutego 2017 roku?