ok. 1800 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie kosmetyków od zaraz Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kassel
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 23 października 2021 01:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraza pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2021 w Kassel bez znajomości języka dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kassel.

Wynagrodzenie: ok. 1800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji oraz przy pakowaniu kosmetyków;
  • zadaniem będzie butelkowanie kremów, kontrolowanie jakości;
  • pracownik będzie wykonywał również zadania na magazynie.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na rok na podstawie umowy tymczasowej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek dla kierowcy, a także za pracę w nadgodzinach oraz za nocki;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • premie oraz bonusy oraz system poleceń pracowniczych – 300 € netto za polecenie osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/kosmetyki-praca2021

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-w-kassel/

ID ogłoszenia: 97161723a678eaea