1780-1980/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 00:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem również bez znajomości języka jako pakowacz.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji od 1780 do 1980 euro miesięcznie

Zakres zadań:

  • manualna praca produkcyjna polegająca na pakowaniu solonych przekąsek
  • pracownik będzie wykonywał zadania przy linii produkcyjnej, obowiązkiem będzie kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy gotowego produktu oraz wkładanie opakowań do kartonów zbiorczych

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • elastyczność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość
  • umiejętność pracy samodzielnej

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na 2 miesiące próbne
  • dla sprawdzonych pracowników możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • legalną umowę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 180 euro miesięcznie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • dla chętnych opcja zakwaterowania w pokojach jednoosobowych za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo, z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 12/Frankfurt nad Menem” na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Koniecznie prosimy przesłać CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-przekasek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4575c0d3e9871529