196,60 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii magazyn odzieżowy od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 września 2022 00:13

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka na magazynie hurtowni odzieżowej. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 196,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy;
  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • rozładowywanie dostaw oraz rozliczanie zwrotów;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • dbanie o wysoką jakość oraz sprawdzanie stanów magazynowych;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • możliwość brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwoju;
  • udział w imprezach integracyjnych;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8026324af5b905f7