165/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii 2018 na produkcji dań mrożonych od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 00:06

Proponujemy zatrudnienie 2018 w Bergen na produkcji dań mrożonych bez znajomości języka. Od zaraz oferta aktualnej pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • aktualnie poszukujemy osób do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych oraz mrożonych
  • głównym obowiązkiem pracownika będzie wspieranie prac produkcyjnych, pomoc przy przygotowywaniu składników, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa maszyn, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • elastyczność, pracowitość, sumienność
  • możliwość pojechania do Gdańska aby podpisać umowę – koszty za podróż nie będą zwracane
  • punktualność, pracowitość
  • doświadczenie będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • legalną umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia rzetelne przeszkolenie, uniform służbowy a także niezbędne środki ochronne
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza. Prosimy pamiętać o oznaczeniu opcji:

„Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2445b32b1eaa6181

ilość wszystkich wyświetleń: 1424, dzisiaj: 1