168,40 NOK/h brutto

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:20

Firma zagraniczna z Bergen szuka od zaraz 2 osób do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na linii produkcyjnej karmy dla zwierząt bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/23/15

Zadania:
– przygotowywanie składników do karmy
– mieszanie odpowiednich proporcji
– zajmowanie się obsługą maszyn pakujących/produkcyjnych
– porządkowanie miejsca po zakończonej zmianie
– pakowanie produktów
– paletowanie paczek

Wymagania:
– angielski na poziomie komunikatywnym
– umiejętność wykonywania przeliczeń matematycznych w szczególności miar i wag
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP
– zdolność do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Norwegii na 3 miesiące
– roczne doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy o podobnym profilu zatrudnienia
– ukończenie kierunku „technologia żywności” będzie atutem

Oferujemy:
– pracę bez pośredników
– pracodawca zapewnia miejsce do zamieszkania (bez opłat)
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia pracownicze
– strój roboczy
– pomoc przy wypełnianiu formalności administracyjnych
– przejazd z Polski do Holandii

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV napisane po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w temacie wpisując: produksjonsarbeider/23/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 117553d716e37f60

5 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy Bergen”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą.bez nałogów 40l.pracowity szybko się ucze.proszę o kontakt.513495650.

  2. Witam.pracowity, bez nałogów, szybko się uczę. bardzo proszę o kontakt telefoniczny 513495650.Pozdrawiam Szczepan.

  3. pracownik produkcji na 4 maja 2015 @ 11:44

    Witam jestem bardzo zainteresowany praca w Norwegii,bez nalogow ,pracowity, punktualny,sumienny.Prawo jazdy kt B jezyk angielski komunikatywny,lat 42 kawaler mozliwosc wyjazdu od zaraz bardzo prosze o kontakt tel.886-900-501 lub e.mail smaja7@wp.pl. Serdecznie pozdrawiam

  4. pracownik produkcji na 7 maja 2015 @ 12:24

    Witam jestem bardzo zainteresowany orocze o kontakt. Tel. 519109850

  5. Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam wiecej osób które tak ja ja są w stanie podjąć pracę od zaraz proszę o kontakt 534900909