173 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie kosmetyków w Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Długość umowy: czas określony
  • Opublikowany: 11 grudnia 2021 00:27

Przy pakowaniu kosmetyków poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Sandefjord dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków;
  • zadania są wykonywane przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości, naklejanie etykiet, samodzielne składanie pudełek oraz umieszczanie w nim produktu i zamykanie.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • rzetelność;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • płatny urlop;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w cenie 4000  – 5000 NOK na mc od osoby;
  • pakiet startowy, czyli poszewka na pościel, karta do telefonu z Internetem oraz słowniczek.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

palitelig@postinbox.com z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk01/12/021

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 53061b2e693b07fb