166 - 178 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie wędlin Sarpsborg 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2021 00:28

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Sarpsborg przy pakowaniu wędlin z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 178 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w zakładzie mięsnym;
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem krojonych wędlin;
  • dbanie o ciągłość produkcji, kontrolowanie jakości gotowych produktów oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji albo przy pakowaniu żywności;
  • atutem będzie znajomość zasad BHP oraz HACCP;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płacenie podatku;
  • pomoc podczas relokacji;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie: http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-sarpsborg-2021/

ID ogłoszenia: 962611a72abb30f4