166,40 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja kremu czekoladowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 września 2022 00:50

Fabryka z Oslo potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji kremu czekoladowego bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy produkcji kremu czekoladowego;
  • wykonywanie prostych zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów, dbanie o ciągłość produkcji oraz przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • legalną pracę w systemie trzyzmianowym;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-fabryka-oslo/

ID ogłoszenia: 61463125790e78cd