135 SEK/h

Bez języka oferta pracy w Szwecji od zaraz na magazynie z napojami Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 01:41

Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Sztokholmie na magazynie z napojami przy komisjonowaniu, umieszczeniu towaru na paletach.

Stanowisko: Komisjoner

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Pensja: 135 SEK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Opis zadań:

  • rozładunek samochodów dostawczych
  • wprowadzanie danych do systemu, obsługa komputera, skanera i wózka paletowego
  • kompletowanie zamówień
  • pilnowanie porządku na magazynie i w dokumentacji

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, punktualność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • szwedzkie warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9105d0fe1ce67894