9,60 GBP/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Anglii dla par produkcja czekolady od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 26 grudnia 2018 02:19

Aktualna oferta pracy w Anglii dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Luton od zaraz na produkcji czekolad smakowych, nadziewanych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Pensja: 9,60 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania zlecane będą w zależności od zapotrzebowania – np. przygotowywanie nadzienia, zadania przy linii produkcyjnej, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność na dłużej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej na okres próbny
  • dla najlepszych możliwość podpisania stałej umowy
  • wysokie wynagrodzenie a także bonusy
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu dla pracowników
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie
  • gwarancja wymiany 1GBP = 1 PLN
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w procesie rekrutacji
  • dodatek w postaci maksymalnie 3 kg wyrobów firmowych miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres poniższy:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 12/2018”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 6605c1bfb42d9da0