9,25 GBP/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na magazynie RTV Brighton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Brighton
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 02:51

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Brighton od zaraz dla chętnych bez znajomości języka przy kompletowaniu towaru na palety.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Brighton, Anglia

Wynagrodzenie: 9,25 GBP na godzinę pracy brutto

Termin podjęcia zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca jako pomocnik magazyniera w hurtowni ze sprzętem elektronicznym
  • do zadań należeć będzie komisjonowanie sprzętu i układanie na paletach
  • pracownik obsługuje zamówienia hurtowe dla sklepów detalicznych

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące
  • szybkość, energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność do końca roku oraz chęć do podjęcia pracy w przyszłym roku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 50 GBP/tydzień od osoby
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę w zgranym zespole
  • umowę na czas określony z opcją podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną, na adres:

  • greatjob@fastmail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „RTV Brighton 11.2019/2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-rtv-bez-jezyka-w-brighton-2019-2020/

ID ogłoszenia: 1675dd5ae8fb5a03