128,20 DKK/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu perfum dla par Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 12 września 2019 03:00

Oferujemy zatrudnienie dla par w Odense przy pakowaniu perfum. Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Umowa: na okres 6 miesięcy

Miasto: Odense, Dania

Zarobki: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 5

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za manualne pakowanie perfum
  • obowiązki wypełnianie są w pozycji siedzącej przy stole lub taśmie – zadania w zależności od zapotrzebowania – wkładanie flakonów do pudełek, składanie opakowań, montaż alarmów, etykietowanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy zmianowej
  • pełna samodzielność
  • umiejętność do wydajnej i bezkonfliktowej pracy w zespole
  • mile widziane zgłoszenia od par mobilnych

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o legalną, duńską umowę na 6 miesięcy
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie w hotelu robotniczym o statusie pensjonatu za 4500 DKK miesięcznie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/49/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 3475d781573a6691

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu perfum dla par Odense”

  1. Kotul Mariusz na 24 września 2019 @ 17:33

    Witam,
    Jestem zainteresowany praca na produkcji perfum w Danii.
    Rozmawiam po angielsku w stopniu komunikatywnym’
    Prosze o kontakt.
    Pozdrawiam,
    Kotul Mariusz.