8,96 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii dla par na magazynie z ubrankami dla dzieci

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwijdrecht
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 01:50

Zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Holandii na magazynie z ubrankami dziecięcymi. Oferta również dla par przy układaniu i pakowaniu artykułów.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Zwijdrecht, Holandia
Stawka godzinowa: 8,96 euro brutto

Zakres zadań osoby zatrudnionej:

  • praca na magazynie z artykułami – gównie ubraniami dla dzieci
  • sortowanie oraz układanie ubrań
  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie i przygotowywanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • chęć wyjazdu na dłużej
  • mile widziane osoby z prawem jazdy i własnym samochodem

Oferujemy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • długą perspektywę zatrudnienia
  • wynagrodzenie raz na miesiąc przelewane na konto pracownika
  • możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • podsumowanie rozliczenia godzin i wypłat
  • przewóz pomiędzy zakładem pracy a zamieszkaniem
  • miejsce zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznych opiekunów
  • ubezpieczenie
  • na miejscu zapewniona jest pomoc w sprawach urzędowych – przy wyrabianiu numeru SOFI itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 56958fb4202b9862