9,95-10,74/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:29

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Tilburgu na magazynie odzieżowym. Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla 10 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Miasto: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: przez pierwszy miesiąc 9,95 euro brutto na godzinę, później 10,74 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie oraz przepakowywanie odzieży, kompletowanie zamówień, kontrola jakości, etykietowanie
  • praca za pomocą skanera oraz wózka paletowego
  • inne prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć podjęcia stałej pracy w Holandii
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w uzgodnionym terminie
  • umowę na pełny etat
  • za pracę w sobotę wynagrodzenie 150%
  • wsparcie przed wyjazdem i pomoc przy dopełnianiu formalności
  • dla pracowników najlepszych stałą pracę
  • pomoc przy wyrabianiu numeru Sofi
  • zatrudnienie możliwe dla par i grup
  • dla chętnych możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania, ubezpieczenia i przejazdów do pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:

77 456 16 05 lub 608 494 300.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-od-zaraz-tilburg-magazyn-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 4435bcaf788a2ec2