12,75 EUR

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy od zaraz Leerdam, Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 maja 2019 01:51

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Leerdam i Geldermalsen na produkcji i przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego, preferowane zgłoszenia od osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Leerdam lub Geldermalsen – Holandia

Pensja: 12,75 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się zawieszaniem na haki worków z orzechami, pakowaniem słodyczy oraz mieszaniem czekolady w urządzeniach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • co 4 tygodnie wypłacanie wynagrodzenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie z certyfikatem SNF
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • przejazdy w Holandii
  • ubezpieczenie
  • prosty dostęp do paska wypłat, danych oraz rozliczeń
  • dostęp do kantyny z mikrofalówką, szatnią oraz maszynami do kawy i lodówki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1264&ref=

ID ogłoszenia: 7765ce12d561e3cb