9,80 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw Poeldijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Opublikowany: 21 marca 2016 00:55

Poszukujemy pracowników również bez znajomości języka do pakowania warzyw i owoców w zakładzie z Poeldijk. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz warzyw oraz owoców

Lokalizacja: Poeldijk, Holandia

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • prace produkcyjne polegające na sortowaniu a także pakowaniu produktów
  • możliwe przepakowanie
  • gotowy towar należy odpowiednio okleić
  • prace porządkowe na stanowisku

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej przy warzywach i owocach
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • zdolność do szybkiej pracy
  • odpowiedzialne i rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie, wypłacane zawsze regularnie
  • każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie pracownicze
  • miejsce do zamieszkania
  • zapewniamy przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania z załączeniem odpowiednich dokumentów poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-pakowanie-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-poeldijk/

ID ogłoszenia: 17956eb54720398e

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw Poeldijk”

  1. Witam.Jestem zainteresowany ta oferta mój kontakt to +353879707287