13,50/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 03:13

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni AGD z Berlina dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na magazynie ze sprzętem AGD

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu AGD
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień, układaniu towarów na palety, zabezpieczaniu
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie dostaw, aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • darmowe miejsce zamieszkania zorganizowane w hotelu robotniczym
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w tytule: ma/b/05/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-od-zaraz-berlin-2/

ID ogłoszenia: 8185cd80097a5f23