2000-2650/mc €

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Opublikowany: 25 maja 2020 02:53

Oferujemy pracę w Niemczech w fabryce z Lipska na produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2000 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pracownik produkcji w zakładzie, gdzie wytwarzane są kosmetyki do pielęgnacji, np: kremy, szampony, mydła, pianki, żele
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów, dbanie o wysoką jakość, odpowiednie magazynowanie, obsługa urządzeń itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, elastyczność, zaangażowanie
  • przykładanie się do obowiązków
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • niezawodność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwsze zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia i podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie od pary lub 250-150 euro od osoby w zależności od tego, czy wybrany zostanie pokój jednoosobowy czy wieloosobowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-lipsk-2020/

ID ogłoszenia: 6935ec8fe43ce511

ilość wszystkich wyświetleń: 595, dzisiaj: 1