1750 euro brutto/mc

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji zabawek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 19 stycznia 2017 04:38

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Wakaty: 8
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się powtarzalną pracą przy montażu części zabawek
  • zadania wykonywane będą z użyciem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona poza montażem odpowiedzialna będzie za kontrolę jakości
  • niektóre osoby będą przydzielone do pakowania produktu gotowego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • samodzielność
  • zdolności manualne
  • wydajność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym autem i prawem jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę od zaraz
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu w oddalonym o 6 km pensjonacie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: „Niemcy praca na produkcji zabawek, imię i nazwisko” należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 76587f5a640f80d

ilość wszystkich wyświetleń: 1951, dzisiaj: 1

8 komentarzy na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji zabawek od zaraz Dortmund”

  1. Piotr122813 na 19 stycznia 2017 @ 09:38

    Witam.
    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Mój nr kontaktowy 889548573.
    pozdrawiam

  2. Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy na produkcji zabawek . Posiadam prawo jazdy kat.B i własne auto . Proszę o kontakt ; ela27340@gmail.com

  3. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy . Proszę o kontakt agnieszka00.1@wp.pl

  4. MalgoSylwia na 20 stycznia 2017 @ 19:35

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. kontakt: malgorzata.ciech@gmail.com

  5. Witam jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. 609145051
    Proszę o kontakt.

  6. wiesiek wieslaw na 25 stycznia 2017 @ 13:37

    Witam. Jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt tel 690065301 e-mail wiesprivate2016@gmail.com

  7. wiesiek wieslaw na 25 stycznia 2017 @ 13:38

    prosze o kontakt tel 690065301 e-mail wiesprivate2016@gmail.com

  8. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 14:58

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460 lub na e-mail krystian.kuriata.kk@gmail.com