10-14 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Kolonia pakowanie koszy prezentowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 02:01

Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla 4 osób do końca roku przy pakowaniu koszy prezentowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: zarobki na akord – ok. 3,5 euro brutto od jednego zapakowanego kosza, realnie zapakować można w godzinę 3-4 kosze co daje ok. 10-14 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pakowanie koszy prezentowych na najbliższe święta i nowy rok
  • praca rozpoczyna się od skompletowania produktów na magazynie a następnie ułożenie w koszu
  • pracownik otrzyma dokładną listę co ma się znaleźć w koszu i ile ich ma być
  • realizowane są różne projekty na raz
  • osoba zatrudniona wkłada do koszyka również kartki świąteczne lub wizytówki oraz pakuje w ustalony przez kierownika sposób – z kokardą albo wstążką

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, punktualność
  • solidność, profesjonalizm
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie umowy czasowej, podpisanej do końca roku
  • dobre zarobki wypłacane na czas
  • odpłatne zamieszanie w cenie 200 euro w hotelu robotniczym
  • szkolenie wdrażające
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy przesłać wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca przy pakowaniu koszy świątecznych, Kolonia″ na poniżej podany adres do kontaktu:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-koszy-prezentowych-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 776582f90cd1b276