12,50/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 od zaraz na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka w hurtowni z Kolonii.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu towaru pod zamówienia klientów
  • praca wykonywana będzie za pomocą wózka ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym oraz skanera ręcznego
  • konieczne będzie dbanie o porządek na magazynie i wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np.: rozładunek, załadunek itp.

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • duża dokładność
  • prawo jazdy kat.B i mile widziane zgłoszenia od osób ze swoimi samochodami
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • atrakcyjne dodatki, np. karty rabatowe oraz dofinansowanie do dań, które można wykupić na stołówce pracowniczej
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie uczciwej umowy z ubezpieczeniem
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • mieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 220 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 815a9bd28f6dd6a