1850/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 01:27

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Ulm na produkcji kanapek oraz wrapów. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis zadań:

  • obowiązkiem będzie przygotowywanie kanapek oraz wrapów, w tym celu pracownik będzie przygotowywał składniki, porcjował, pakował i etykietował
  • konieczne jest dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy na dłużej w Niemczech
  • aktualne badania ze stacji sanitarno-epidemiologicznej do pracy z żywnością
  • legalne zatrudnienie
  • opcja pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • pracę na 6 miesięcy, umowę od stycznia do końca czerwca 2018
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja kanapek i wrapów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-ulm/

ID ogłoszenia: 2985a304194bdd07

ilość wszystkich wyświetleń: 1633, dzisiaj: 1