12,50/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 12 lutego 2018 00:27

Niemcy praca tymczasowa 2019 od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu lodów i deserów lodowych. Aktualnie rekrutujemy osoby do fabryki w Berlinie. Pracodawca zapewnia tanie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc: 10

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie dbanie o jak najwyższą jakość wyrobów, pakowanie, zdejmowanie produktów z linii, prace porządkowe
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Wymagania:

  • sumienność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i samochód
  • dużą zaletą będzie doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie badań z polskiego sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • umowę trwającą do końca czerwca 2019
  • zamieszkanie odpłatne 300 euro miesięcznie od osoby z czego pracodawca pokrywa połowę, zatem pracownik będzie zobowiązany do opłacenia 150 euro miesięcznie
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poniższy:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

Prosimy o zatytułowanie e-maila: „Produkcja lodów, Berlin 2019” i załączenie aktualnego CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1645a809b3a83ce7

ilość wszystkich wyświetleń: 1646, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów Berlin 2019”

  1. marcin148009 na 12 lutego 2018 @ 12:48

    jestem zainteresowano ofertą pracy mój nr 663308857
    4do 5 pracowników mam

  2. WOJCIECH9669 na 17 lutego 2018 @ 17:21

    Jestem. Zainteresowany wraz z dziewczyną oferta pracy proszę o kontakt 574684651