1900/mc brutto €

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:09

Fabryka z Drezna zatrudni od zaraz osoby na produkcję lodów i deserów mrożonych. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miasto: Drezno

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pilnowanie porządku
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja
  • pakowanie gotowego produktu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie, solidność, samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny to 200 euro od osoby
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • odzież roboczą
  • umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • pomoc przy sprawach formalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z dopiskiem w nagłówku:
„Niemcy praca na produkcji lodów, Drezno 2019”

na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de

Prosimy o załączenie aktualnego CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-drezno/

ID ogłoszenia: 3215d65833ea42e1

ilość wszystkich wyświetleń: 298, dzisiaj: 1