1886/mc

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 04:55

Aktualna oferta pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka przy montażu na produkcji zabawek. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf od zaraz dla 5 Polaków – pracowników produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie a także dodatek comiesięczny na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna przy ręcznym montażu zabawek z tworzyw sztucznych
  • pakowanie gotowego produktu
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • przyjazne nastawienie
  • odpowiedzialność, samodzielność, zręczność
  • pracowitość
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w wymiarze 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • pracodawca zapewnia w tej cenie dobre warunki mieszkalne i bierze na siebie opłatę połowy kosztów zamieszkania (pracownik musi opłacić jedynie 150 euro miesięcznie)

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9885c6c634cd0b8e

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf”

  1. Proszę o kontakt jeśli aktualne 015145656197