1620 euro/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie art. skórzanych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:22

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy pakowaniu produktów skórzanych – portfeli, pasków. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz produktów skórzanych
Wynagrodzenie: 1620 euro miesięcznie brutto
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • delikatne pakowanie artykułów skórzanych – różnego rodzaju torebek, portfeli, pasków, etui, kosmetyczek, itp.
  • do zadań należeć będzie ostateczna kontrola jakości, włożenie produktu w saszetkę lub materiał i następnie umieszczenie w pudełkach
  • konieczność oznaczania defektu i spisania raportu szkody

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • odpowiedzialność, pracowitość, zręczność, szybkość
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • spostrzegawczość
  • zgoda na kontrolę rzeczy osobistych po każdej zmianie oraz brak problemów z pracą w środowisku monitorowanym

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w dobrych warunkach za 150 euro miesięcznie
  • atrakcyjne zniżki na artykuły skórzane
  • bogate zaplecze socjalne
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • początkowo okres próbny, dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pakowaczgalanteriiskórzanej/12/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 644583efc99743c9