1850 €/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 30 maja 2019 02:52

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szybkim tempie przy ręcznym pakowaniu perfum
  • zadnia wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za składanie pudełek i umieszczanie w środku produktu

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy pod presją
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. W wiadomości prosimy załączyć aktualne CV oraz LM.

  • adres kontaktowy: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum, Kolonia 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-koln-2019/

ID ogłoszenia: 2445ced706732286