1860 euro/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech pakowanie perfum od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu perfum. Oferta z Hamburga również dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • jest to prosta i powtarzalna praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem i przepakowywaniem perfum, naklejaniem etykiet, montażem zabezpieczeń

Oczekiwania:

  • zręczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność i staranność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 200 euro miesięcznie plus 20/30 euro za media
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 3665ae594ac67ba9