1780-1980 EUR/mc

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:12

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie przy pakowaniu przekąsek solonych.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie solonych przekąsek na ostatnim etapie produkcji
  • praca wymaga obsługi maszyn produkcyjnych
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy stałej za granicą
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność, samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane za 180 euro miesięcznie w pokojach 2-3 osobowych
  • zakwaterowanie zorganizowane za 250 euro miesięcznie w pokojach jednoosobowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać wraz z aktualnych CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie przekąsek – 03/Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-dortmund/

ID ogłoszenia: 1455c8504cfd3ba1

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek od zaraz Dortmund”

  1. Malrgarita na 11 marca 2019 @ 16:52

    Czy oferta jest nadal aktualna fabryka czekolady Berlin