169/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie AGD Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:20

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia zatrudnienia w Bergen przy pakowaniu artykułów AGD. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz AGD

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • kompletowanie produktów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie, zabezpieczanie oraz adresowanie
  • przygotowywanie dużych zamówień na paletach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej oraz pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • mile widziana znajomość języka norweskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie telefoniczne polskojęzycznego biura
  • legalną umowę i bardzo dobre wynagrodzenie
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie formularza dostępnego poniżej z znaczeniem opcji: „Pakowacz art. gospodarczych Bergen”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-art-agd-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 2265a2459faa35a8

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie AGD Bergen”

  1. Robertsik na 4 grudnia 2017 @ 14:20

    Witam serdecznie.
    Jestem powaznie zainteresowany oferta

  2. Krzysiekjulcia na 17 grudnia 2017 @ 17:19

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mówię w języku angielskim. Mam doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Proszę o info lnformacje o aktualności oferty.
    Mój nr tel. +48662307629

  3. Witam, jestem zainteresowany proszke o kontakt +48 884 929 842
    “Pakowacz art.gospodarczych Bergen”