130 SEK/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na magazynie z odzieżą Malmö 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2019 00:05
  • Wygasa: 5 dni, 8 godzin

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej przy komisjonowaniu. Zatrudnienie w Malmö dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Pensja: 130 SEK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się komisjonowaniem, rozładunkiem dostaw, aktualizowaniem danych w systemie oraz pracami porządkowymi
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pilnej pracy w Szwecji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność liczenia
  • sumienność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 2800 SEK miesięcznie
  • pracę również dla osób bez znajomości języków obcych

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7685cae13b918502