od 30 000 CZK brutto/mc

Bez języka praca Czechy na produkcji lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 marca 2021 01:18

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w Mohelnicach dla Polaków na produkcji lamp samochodowych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: od 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji lamp samochodowych, gdzie zadaniem będzie montowanie drobnych elementów;
  • pracownik będzie obsługiwał różne maszyny;
  • praca w tempie;
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + bonusy + dodatki;
  • czeską umowę o pracę;
  • pracę w nowoczesnej i czystej firmie;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość przejścia pod firmę, gdy pracownik zyska doświadczenie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • 25 dni urlopu na rok.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

Weronika.Morawiec@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 463

ID ogłoszenia: 137605ddb99a0320