0

Bez języka praca Niemcy dla par na produkcji przy kontroli jakości części samochodowych, Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Heilbronn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:18

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji przy kontroli jakości części samochodowych. Oferta z Heilbronn bez znajomości języka niemieckiego!

Opis stanowiska:
Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości / sortowaniem części samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli jakości.

Miejsce pracy: Heilbronn lub Neuburg an der Donau, Niemcy.

PRACA DO PRZYUCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA, NA DŁUŻSZY OKRES, RÓWNIEŻ DLA PAR

• Kontrola jakości części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany zmiany
• Praca do przyuczenia

Wymagania:
• Umiejętność pracy z zespole
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu