1886/mc

Bez języka praca Niemcy dla par od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 16 maja 2019 01:52

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla par na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępna bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie + premie i częściowe dofinansowanie do zakwaterowania

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce zabawek
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrola jakości, składanie, pakowanie zabawek
  • obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim szkoleniu pracowniczym

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz liczne premie i dodatki
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • niemiecką umowę
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 300 euro od osoby lub 500 euro od pary
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z aktualnym CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-zabawek/05/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1615cdb1cac061db