8,50 euro/h brutto

Bez języka praca Niemcy w Dreźnie przy pakowaniu wędliny od zaraz 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 13:10

Producent wędliny szuka pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Drezno na linii produkcyjnej przy pakowaniu spożywczym.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie przydzielany do różnych stanowisk w zależności od zapotrzebowania. Zadania jakie będzie wykonywać to: porcjowanie mięsa, pakowanie produktów, obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– szybkość uczenia się
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– umiejętność pracowania w szybkim tempie przez dłuższy czas
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– przyjazne usposobienie
– gotowość wyjazdu do Niemiec na 3 miesiące

Oferujemy:
– możliwość odprowadzania składek
– jasne warunki zatrudnienia
– pakiet socjalny
– ubezpieczenie i zakwaterowanie
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– oferujemy pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– legalną pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na maila: polnische-arbeiter@zlerk.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin na taśmie produkcyjnej.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pakowacza-wedliny-drezno/

ID ogłoszenia: 43455337959dc05b

13 komentarzy na “Bez języka praca Niemcy w Dreźnie przy pakowaniu wędliny od zaraz 2015”

  1. Jestem zainteresowany powyższą ofertą.
    Posiadam doświadczenie przy pakowaniu mięsa oraz obsłudze maszyn produkcyjnych.
    Tel. 518 167 744
    Pozdrawiam

  2. Witam poszukuje pracy Zagranica pakowanie produkcja komisjoner

  3. robert1967 na 20 kwietnia 2015 @ 10:17

    Witam
    Byłbym zainteresowany państwa oferta pracy prace mogę rozpocząć od początku maja .mój nr 662080731

  4. Witam jesteśmy zainteresowani z chłopakiem wyjazdem od zaraz.Jesteśmy punktualni,i szybko się uczymy. Bardzo nam zależy na tej pracy . Prosimy o kontakt 781222855

  5. witam jestem zainteresowany pracą do końca marca pracowałem w Niemczech
    jestem odpowiedzialny,punktualny i gotowy do podjęcia pracy.

    Mirosław

    TEL. 668 150 127

  6. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy pracowałem już w niemczech na podobnym stanowisku proszę o kontakt tel 512542112 Pozdrawiam.

  7. Witam jestem zainteresowana praca moge przyjechac w kazdej chwili . Kot monika 44l. Tel 48 510572260

  8. Pakowanie wędlin na taśmie produkcyjnej. na 22 kwietnia 2015 @ 21:45

    Witam.

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 28 lat.
    Prosze o kontakt pod nr tel 669 142 833

    Pozdrawiam

  9. Ja i koleżanka jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt pod nr telefonu 518 457 766.
    Pozdrawiamy

  10. Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani pracą W Dresden od zaraz ! 🙂 Proszę o kontakt:
    +48726120714

  11. Witam nazywam się Karol chciał bym wyjechać od zaraz . Mam 22 lata mam wysokie doświadczenie , jestem bardzo pracowity oraz punktualny . Potrafię dobrze dogadywać się w pracy zespołowej . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby . Karol nr telefonu 724764107

  12. Studenci na 13 maja 2015 @ 16:47

    Witamy. Jesteśmy grupą studentów w wieku 20-23 lata. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, jeśli jest ona aktualna, od lipca do końca sierpnia. Studenci bez nałogów, pełni zapału do pracy, odpowiedzialni, wytrwali i bez strachu przed pracą. Jeśli bylibyście państwo zainteresowani prosimy o kontakt na adres e-mail: basia.sawinska@wp.pl

  13. Witam, jesteśmy zainteresowani pracą. 4 osoby dyspozycyjne od lipca z własnym samochodem. Odpowiedzialne i zmotywowane do pracy prosimy o kontakt na e-mail: heseam@o2.pl