169 NOK za godz. brutto

Bez języka praca Norwegia na produkcji mrożonek dla par Oslo od zaraz 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 24 grudnia 2014 02:26

Producent dań mrożonych od zaraz szuka par bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo 2015 na linii produkcyjnej przy pakowaniu gotowych posiłków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 169 NOK za godz. brutto

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– kontrolowanie jakości wyrabianych dań mrożonych
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– osoby zdrowe, bez nałogów
– szybkie wykonywanie zadań
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– chęć do pracy w pomieszczeniach o obniżonej temperaturze
– szybkość uczenia się
– kreatywność, samodzielność, zwinność

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich zasadach
– zatrudnienie od 5 stycznia na 3 miesięczny okres próbny
– możliwość podjęcia stałej współpracy
– zapewniamy dobre warunki pracownicze
– strój do pracy
– szkolenia wdrażające
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule proszę wpisać: produksjonsarbeider/17

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/norwegia-praca-2015-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-oslo-na-produkcji-dan-mrozonych/

ID ogłoszenia: 830549a058065ee2

13 komentarzy na “Bez języka praca Norwegia na produkcji mrożonek dla par Oslo od zaraz 2015”

  1. Witamy my jako para po 21 lat jestesmyzzainteresowani ta praca wyjazd od zaraz kontakt 725420172

  2. Mam na imię Arkadiusz , mam 25 lat. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Pracowałem wczesniej na produkcji. Umię dobrze język angielski, potrafię się dogadać w tym języku. Prosze o kontakt:570162468

  3. Witam, jestesmy z mezem zainteresowani oferta pracy od zaraz , kontakt mailowy prosze

  4. Witam.mam 37 lat ,wieloletni staż jako pracownik produkcji,bez nałogów dyspozycyjna ,pracowita niestety nie znam języka norweskiego i angielskiego.Pozdrawiam

  5. 2 osoby gotowe od zaraz
    665956487

  6. Sylwia i Piotr na 30 grudnia 2014 @ 23:33

    Witamy my również jako para przez 40 lat czekamy na kontakt Jestesmy gotowi na wyjazd od zaraz

    Tel 517397464

  7. praca w norwegi na 31 grudnia 2014 @ 20:00

    wraz zmężem jesteśmy zainteresowani pracą w norwegi przy mrożonkach. prace możemy podjąć od zaraz,Bardzo prosimy o kontakt782778407.pilnie potrzebujemy pracy jesteśmy bez środków do życia.Zgóry bardzo dziękujemy i czekamy na pomoc w realizacji wyjazdu i podjęcia pracy.

  8. witam para po 20 lat zainteresowana. kontakt 889687845

  9. Jestesmy zainteresowani wyjazdem . mamy doswiadczenie w pracy na produkcji

  10. Aleksandra na 3 stycznia 2015 @ 12:45

    witam! Jesteśmy zainteresowani z narzeczonym praca. Mamy doświadczenie na produkcji, posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód, jesteśmy bez nalogow , w każdej chwili możemy jechac , znamy język angielski. Proszę o kontakt 609206127. Pozdrawiam.

  11. witam.. jestesmy zainteresowani ofertą.. wyjazd od zaraz.. bez nałogów.. wiek 24-23 lata.

  12. 695028511

  13. Krzysztof na 15 lutego 2015 @ 14:53

    Witam ja juz pracowałem w Norwegi mam nr id hot work i inne..mam 34 lata i moja partnerka 36lat chcemy razem pracowac .ja jezyk angielski konunikatywny noszk podstawy.nr tel +48601655972